Apartmán I. 57m2

Tento čtyřlůžkový, 57 m2 velký apartmán, se nachází v přízemí domu. Součástí je jedna manželská postel v samostatné ložnici a dvě oddělená lůžka v obývacím pokoji. Náš nejmenší apartmán je vybaven krbovými kamny, ve kterých můžete sledovat plápolající oheň z pohodlných křesílek.

2500

*Cena za noc

Detail

Apartmán II. 62m2

Tento čtyřlůžkový 62m2 velký apartmán se nachází v přízemí budovy. Součástí jsou dvě manželské postele. Apartmán je nejen velmi prostorný, ale jeho útulnost doplňuje krb s pohodlnými sedacími pytli. Tento pokoj je vhodný pro alergiky, na přání rádi na pokoj doplníme přistýlku.

2800

*Cena za noc

Detail

Apartmán III. 76m2

Tento náš největší čtyřlůžkový 76m2 velký apartmán je umístěn v prvním patře budovy. Jeho součástí jsou 2 manželské postele a další zázemí. I v tomto pokoji nechybí pro navození příjemné atmosféry krb a pohodlné posezení u něj. Pokoj rádi na přání doplníme o přistýlku, mazlíčci jsou vítáni.

3200

*Cena za noc

Detail

Apartmán IV. 67m2

Náš čtvrtý čtyřlůžkový 67m2 velký apartmán je umístěn v prvním patře naší Kovárny. V pokoji je jedna manželská postel, dvě oddělená lůžka a další zázemí. Příjemnou atmosféru i zde navozuje krb s pohodlným posezením. Pokoj lze na přání doplnit o přistýlku a mazličci jsou zde samozřejmě vítáni.

2800

*Cena za noc

Detail

Pronájem celého domu

Můžete si také pronajmout celý dům. Kapacita je 16 osob a max 2 přistýlky. Zvýhodněnou cenu 9800Kč/noc za pronájem všech 4 apartmánů nabízíme pouze ve vedlejší sezóně (Listopad - Březen, kromě vánočního a silvestrovského pobytu).

9800/---

*Cena za noc

Vybavení penzionu

  • Wifi
  • Restaurace
  • Nekuřácký prostor
  • Parking
  • Zahrádka

Zavolejte nám

tel.: +420 721 510 710