Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

O restauraci

PROVOZ NAŠÍ RESTAURACE JE BOHUŽEL Z PERSONÁLNÍCH DŮVODŮ PŘERUŠEN! VĚŘÍME, ŽE PRO VÁS BUDEME MOCI BRZY ZNOVU OTEVŘÍT....

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ 

O nás

Dovolte nám, abychom Vás pozvali na nevšední gastronomický zážitek v klidném a útulném prostředí naší stylové restaurace. Z našeho skotu plemene masný simentál, které si sami s maximální péčí odchováme, Vám připravíme nejen steaky, ale i jiné nápadité chody. Pokud nemáte zrovna chuť na hovězí, připravíme pro Vás speciality z naší zvěřiny, která pochází z okolních lesů. Pro vegetariány je vždy připraven bezmasý pokrm, u nás si tedy vybere opravdu každý! Každý se ale může spolehnout, že dostane čerstvé a sezonní jídlo z místních surovin. Přijďte se o našich slovech přesvědčit sami! Věříme, že si u nás pochutnáte a budete se k nám rádi vracet.

 
 

 
 

Vlastní chov

U nás si můžete být jistí, že každý pokrm z hovězího, který ochutnáte, je z našeho vlastního chovu. To je také důvod, proč u nás nenajdete stálý jídelní lístek. Vždy se snažíme se zpracovat všechno maso, nejen to prémiové. Zabýváme se chovem výhradně masného plemene masný simentál, jehož maso je podle našeho názoru jedno z nejlahodnějších. Samotná Farma Zdoňov, ze které kravičky pocházejí, je jen malinký kousíček od nás. Z okna restaurace tedy můžete sledovat, jak se naše kravičky pasou.  A to není všechno! Můžete ochutnat i zvěřinu, která pochází z naší vlastní honitby!

Stylové prostředí

V naší rodinné restauraci, která je zařízená v selském stylu je pro vás k dispozici 28 míst, ze kterých můžete během jídla sledovat práci našich kuchařů přes prosklenou kuchyň. Posedět ale můžete i v naší zahrádce za restaurací, která je jako vystřižená z pohádky. Máme pro Vás k mimo klasických stolečků i pohodlné piknikové deky, které jsou jako stvořené pro lenošení s domácí limonádou po náročném dni stráveném ve skalách. Pro dětičky máme před restaurací klouzačky, pískoviště a prolejzačky.

 
 Náš tým

Nevšední gastronomický zážitek, který u nás zažijete, je výsledkem harmonické spolupráce každého z nás- šéfkuchaře, pomocných kuchařů, servírek, ale i naší slečny uklízečky. Každý z nás bude dělat maximum pro to, abyste od nás odcházeli spokojeni. Těšíme se na setkání s Vámi!