Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

O restauraci

OTEVÍRACÍ DOBA

pátek       13:00 - 20:00

sobota     11:00 - 20:00

neděle     11:00 - 18:00 - v neděli 26.5. zavřeno z důvodu nemoci :-(

 

 

Kuchyně je otevřena do zavíračky.

Těšíme se na vás.

O nás

Jsme malá venkovská hospůdka pro nespěchající. Důraz klademe na čerstvost a kvalitu surovin. Vaříme poctivě a v malém. Náš jídelníček se v průběhu roku mění spolu s přírodou. Pro vegetariány je vždy připraven bezmasý pokrm.  Přijďte se k nám rozssedět.

 
 

 
 

Suroviny

Z etických a ekologických důvodů nepracujeme s masem z velkochovů. Naším dvorním dodavatelem masa je Ekofarma Bošina, která hospodaří přes kopec ve Vernéřovicích. Kuřata máme z Rašovic, med od zdoňovského včelaře, sýry a mléčné výrobky od Menčíků ze Šonova. Podporujeme drobné farmáře a výrobce.

Klidné prostředí

Naše venkovská hospůdka má kapacitu 26 míst. Máme otevřenou kuchyni a tak vidíte našim kuchařům pod ruce.  V létě máme pár stolků venku za domem v kouzelné divoké zahradě. Chcete-li se natáhnout na deku, rádi vám ji zapůjčíme.  Pro dětičky máme před restaurací klouzačky, pískoviště a prolejzačky.